cz
Připojte se k našemu rostoucímu webu,
& a setkejte se dnes s desítkami singlů!

Přidružené programy

Co jsou affiliate programy?


Jednoduše řečeno, affiliate programy, také nazývané asociované programy, jsou dohody, za které platí internetový obchodník. přidružené weby provize za zaslání provozu. Tyto přidružené weby zveřejňují odkazy na obchodní stránku a jsou placeny podle konkrétní dohody. Tato dohoda je obvykle založena na počtu lidí, které přidružený partner pošle na web obchodníka, nebo na počtu lidí, které posílají, kteří něco kupují nebo provádějí nějakou jinou akci. Některá opatření platí podle počtu lidí, kteří navštíví stránku obsahující bannerovou reklamu svého obchodního webu. Pokud odkaz na přidruženém webu v zásadě přinese provoz obchodníka nebo peníze, obchodník zaplatí přidruženému webu podle jejich dohody. Nábor přidružených společností je vynikajícím způsobem, jak prodávat produkty online, ale může to být také levná a efektivní marketingová strategie; je to dobrý způsob, jak získat slovo o vašem webu.


V transakci s přidruženým programem jsou alespoň tři strany:


Zákazník
Partnerský web
Obchodní web


Jeff Bezos, generální ředitel a zakladatel Amazon.com, v roce 1996 tento nápad popularizoval jako strategii internetového marketingu. Amazon.com přitahuje přidružené subjekty, aby zveřejňovaly odkazy na jednotlivé knihy k prodeji na Amazon.com nebo na Amazon.com obecně tím, že jim slibují procento zisku, pokud někdo klikne na odkaz a poté si koupí knihy nebo jiné položky. Affiliate pomáhá při prodeji, ale Amazon.com dělá všechno ostatní: Převezmou objednávku, sbírají peníze a doručují knihu zákazníkovi. S účastí více než 500 000 přidružených webů je program Amazon.com obrovským úspěchem.


V posledních několika letech se přidružené programy nesmírně rozšířily v oblibě a získaly mnoho zajímavých forem. Pro mnoho webových stránek, které samy o sobě neobchodují (prodávají produkty nebo služby online), je fungování jako přidružená společnost dobrým způsobem, jak se zapojit do elektronického obchodování.

Heslem chráněné foto
Heslem chráněné foto
Heslem chráněné foto